Karavanist Fuarındaydık

Türkiye'nin Karavancıları İstanbul Tuyap Fuar& Kongre Merkezinde Buluştu. Fuarda; Motokaravan, Çekme Karavan imalatçıları birbirinden farklı yüzlerce modeli sergilediler.

Otomobil Markaları Panel araçlarının karavanlarını ve karvanlık araçları sergilrdiği gibi. Karavan imalatçısı firmalarda yeni ve eski model araçlara özel dizaynları ile ağırlıkta boy gösterdiler. Çekme karavan sektöründe de büyük gelişme kaydedildiğini söyleyebiliriz. İmalatçılar birbirinden değerli modeller ile ve ÖTV ve KDV lerdeki indirimler sayesinde daha öz güvenli ve iddialı modellerini sunma fırsatını yakaladılar. Ayrıca Karavanist Karavan severlerinde buluştuğu fuarda Karavan gezginleri, proje tanıtım ekibi, Kiralık karavan sektörü de Fuardaydı. Karavan denince akla ilk gelen Kamp Malzemeri olduğunu da unutmayalım. Kamp Karavan Fuarıda oldu diyebiliriz.

Fuar ile ilgili Fotoğraf ve videoları Platformumuzun Fotoğraf ve video sayfalarından detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Karavan Sektöründe Bireysel Haberleriniz için Ücretsiz Üyelik Başvurusunu üyelik sayfalarından detaylı üyelik başvurusu yaparak gerçekleştirdiğiniz taktirde hakkınızda haberler yayınlamaya bayşlıyacağımızı bildiririz.

 

Dolaşankurt Haber.

Zeki Kıran

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. yeniürünler.com 2021

Iyzico
En Yeni Ürünler; Yeni Moda, Model, Tasarım, Proje, Mimari, Endüstriel çalışmalar. First Concept Yapı Corıan, Montelli